668 334 247 | 604 066 511 | arma@arma.biz.pl

Pielęgnacja posadzek

Cena usługi zawiera zamiatanie posadzki oraz jednokrotne mycie automatem szorująco - osuszającym z użyciem profesjonalnej chemii.
Mycie maszynowe posadzek
od 0,45 zł/m2
Na wysokość ceny wpływa metraż posadzki, rodzaj materiału, z którego jest wykonana oraz oczywiście rodzaj i ilość zabrudzeń do usunięcia.
Czyszczenie posadzek
od 3,50 zł/m2
Na cenę zabezpieczenia posadzki wpływa rodzaj powłoki ochronnej i posadzki oraz metraż, który chcemy zakonserwować.
Zabezpieczanie posadzek
od 5,50 zł/m2
Usługa wykonywana w siedzibie Klienta, w dogodnych dla niego dniach i godzinach.
Czyszczenie wykładzin
od 6,90 zł/m2

Mycie elewacji

Cena ostateczna zależy m.in. od metrażu i rodzaju przeszkleń, ich dostępności oraz stanu zabrudzenia powierzchni.
Mycie elewacji szklanych
od 3,10 zł/m2
Ostateczna cena mycia elewacji ustalana jest po wizytacji obiektu i określeniu stopnia oraz pochodzenia występujących zabrudzeń.
Mycie elewacji blaszanych
od 2,50 zł/m2
Cena ostateczna określana jest po oględzinach elewacji. Obszary kamienne myjemy wysokociśnieniowo bądź metodą hydropiaskowania.
Mycie elewacji kamiennych
od 9,90 zł/m2
Cenę ostateczną ustalamy po oględzinach i obmiarze graffiti do usunięcia.
Usuwanie graffiti
od 44,50 zł/m2

Inne usługi

Wszelkie inne usługi polegające na czyszczeniu powierzchni czy czystościowej obsłudze obiektów niewymienione w cenniku powyżej, podlegają indywidualnej wycenie. Zawsze oferujemy bezpłatne, fachowe oględziny na miejscu, starając się dobrać najbardziej efektywny oraz  atrakcyjny cenowo dla naszego Klienta sposób i zakres prac.

Na cenę wykonania usługi zawsze wpływa wiele zmiennych, a przede wszystkim czas pracy wynikający z zakresu czynności oraz zaangażowanie ludzi, urządzeń czy środków chemicznych. Mając to na uwadze, jak najczęściej staramy się wizytować miejsca, którym nasi Klienci chcą przywrócić czystość, świeżość i bezpieczeństwo.

Głównym obszarem naszej działalności są województwa śląskie, dolnośląskie, opolskie, małopolskie, łódzkie i wielkopolskie. Jednakże chętnie podejmujemy pracę w innych rejonach Polski, jeśli wspólnie z naszym Klientem dojdziemy do wniosku, że wybór naszej oferty będzie najkorzystniejszą opcją dla obu stron.

Zapraszamy do współpracy!