668 334 247 | 604 066 511 | arma@arma.biz.pl

Czyszczenie posadzek

Czyszczenie ( doczyszczanie ) posadzek jest działaniem, którego efekty widać wyraźnie na poniższych zdjęciach. W czasie gruntownego czyszczenia usuwamy zalegający w strukturze posadzki brud i przywracamy jej pierwotny wygląd. W ostatnich latach wyczyściliśmy wiele posadzek w metrażach od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych.

Maszynowe mycie posadzek

Mycie maszynowe posadzki sprawia, że usunięte zostają z niej powierzchniowe zabrudzenia, mogące pogarszać jej stan techniczny. Cykliczne mycie jest również ważnym elementem konserwacji podłogi, który wydłuża jej żywotność. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która jest w stanie własnym sprzętem umyć kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych posadzki w ciągu doby, w obiekcie oddalonym od naszej siedziby nawet o kilkaset kilometrów. 

Zabezpieczanie posadzek

Zabezpieczenia powłokowe i impregnaty chronią podłogi przed nadmiernym zużyciem oraz uszkodzeniami. Ponadto poprawiają estetykę posadzki a utrzymanie jej w czystości czynią łatwiejszym i tańszym zadaniem. Jeżeli oczekujesz od Swojej posadzki trwałości i wytrzymałości oraz łatwego utrzymania czystości – powinieneś ją zabezpieczyć specjalnymi preparatami.

Mycie i czyszczenie elewacji i przeszkleń wodą demineralizowaną

Regularne mycie elewacji, szczególnie szklanych, znacząco wpływa na estetykę obiektu. Mycie szyb ma również wpływ na ilość światła wpadającego przez przeszklenia do wnętrza pomieszczeń. My wykorzystujemy sprawdzoną w zachodniej Europie metodę z użyciem kijów teleskopowych i wody demineralizowanej.  Nowoczesne metody pozwalają naszej firmie szybko, bezpiecznie i skutecznie myć Państwa szklane elewacje. Nasza praca jest efektywna i tańsza niż mycie z użyciem podnośników koszowych czy mycia alpinistycznego. Idealnie sprawdza się w myciu budynków do wysokości ok. 18 metrów.

Mycie i czyszczenie elewacji blaszanych i innych powierzchni budowli

Czyszczenie elewacji blaszanych obiektów jest jednym z ważnych aspektów stałej konserwacji budynku. Jak widać na załączonych poniżej zdjęciach z naszych prac, skutecznie usuwamy zabrudzenia m.in. olejowe i trwałe, wieloletnie atmosferyczne, które systematycznie odkładają się na ścianach budynków. Mycie elewacji o powierzchni kilkunastu tysięcy metrów nie sprawia nam trudności i ciągle intensywnie pracujemy nad efektywnością naszej pracy.

Wybrane referencje

Poniżej przedstawiamy wybrane referencje otrzymane od naszych Klientów. Są dla nas dowodem rzetelnego wykonywania zleconych nam prac.